Još jedno predivno druženje sa psima iz azila uljepšalo je dan našim korisnicima!
Naši dragi prijatelji iz NVO prijatelji zivotinja SARA ponovo su posjetili Dnevni centar i tom prilikom obradovali korisnike poklonima, čime su dodatno unijeli radost kod naših korisnika u zajedničkom vremenu provedenom u igri, druženju i maženju pasa.

Hvala vam na ljubavi, pažnji i vremenu koje nesebično posvećujete našim korisnicima!
Zahvalnost upućujemo i volonterima Crveni Krst HN, koji su svojim prisustvom i toplim pristupom divno asistirali tokom cijele posjete i doprinijeli prijatnoj atmosferi.


No comment